Brahma’da, müşterilerimizle birlikte çalışmaktan hoşlanıyoruz. İşin zorluklarını ve müşterilerimizin devam eden ihtiyaçlarını anlamak için birlikte yorulmadan çalışıyor, ve böylece her seferinde akıllı, kullanışlı müşteri deneyimleri sağlıyoruz.
Büyük markaları birden çok kanalda küresel olarak destekliyoruz. Çok çalışıyoruz, müşterilerimizle ilgileniyoruz ve onlarla birlikte hareket ediyoruz. Korkusuz ve yenilikçiyiz çünkü zorluklar bu kadar büyük.

Grafik Tasarım

Görsel ve işitsel mecrada yayınlanacak kampanya tasarım planlama ve uygulamaları,katalog, afiş, flyer vb. basılı ürünler, dergi, tv, gazete, radyo reklamları, indoor / outdoor tasarım ve uygulamaları.

Kurumsal Kimlik Tasarım

Amblem – logotype ’tan başlayarak kurumu yansıtan tüm materyallerin tasarım fikri ile marka ve ürün konumlandırma, strateji geliştirmeleri.

Web Tasarım ve Yazılım

Modern arayüzlerle günümüzün dinamik websiteleri e-ticaret mobil uygulamalar/sosyal medya takibi ve geliştirme çalışmaları, viral reklam ve kampanyalar.

Fotoğraf Çekim ve Prodüksiyon

Statik ve dinamik websiteler, mobil uygulamalar/sosyal medya takibi ve geliştirme çalışmaları, viral reklam ve kampanyalar.

Sosyal Medya Yönetimi ve Geliştirilmesi

Günümüz trendlerine uygun dinamik mobil uygulamalar/sosyal medya takibi ve geliştirme çalışmaları, viral reklam ve kampanyalar.

Fuar Stand Tasarım ve Uygulama

Fuar standları, taşıt, bina giydirmeden tüm outdoor ürünlerin tasarım ve uygulamaları, bayi, corner, iç mekan tasarımları.

Organizasyon ve Etkinlik

Basın kitlerinin ve bültenlerinin hazırlanması, sponsorluk projeleri, medya takibi, görsel, işitsel ve dijital medyada haber oluşturulması, kamuoyu projeleri.

Danışmanlık ve Proje Yönetimi

Araştırması ve analizleri, satış ve pazarlama stratejilerine entegre projeler, bütçelendirme.